Біля просторого, ошатного будинку черкащанина Олександра Нікітенка височить дивна споруда.

«Підзарядка» космічною енергією

— Це — піраміда,— пояснює господар садиби, фізик за фахом Олександр Нікітенко. — Вона має точні пропорції знаменитої піраміди фараона Хеопса, хоч і зменшена від оригіналу у десятки разів. Я збудував її рік тому.

Підходимо ближче до «гості» зі стародавнього світу (на знімку). Олександр Іванович розповідає, що піраміда має у своїй основі близько чотирьох з половиною метрів, її висота — близько трьох метрів. Виготовлена з дерева, для міцності підсилена металевими деталями. Драбиною піднімаємося під купол споруди, де обладнане місце для отримання космічної енергії.

— «Захворів» пірамідами я давно, — каже колишній директор школи-ліцею, відмінник освіти, кандидат наук. — Уперше побував у Каїрському музеї, біля Великих єгипетських пірамід років п’ятнадцять тому. Відтоді відвідую Єгипет щороку. Відчуваю, що біля них отримую «підзарядку» космічною енергією.

Відомо, що харчові продукти, поміщені у піраміди, тривалий час не псуються, вода не замерзає при мінусових температурах, змінюються властивості матеріалів. Вода у піраміді структурується таким чином, що має омолоджувальний ефект, коли нею вмиваються. Приготована на такій воді їжа краще засвоюється організмом. «Заряджене» в піраміді насіння має на 40—50 відсотків кращу схожість. Люди, які були в пірамідах, відзначали швидше одужання від хвороб, загоювання ран, зрощування кісток після переломів та травм.

— Є певний спектр частот, випромінювання, що надходить з космосу, яке відповідає роботі здорових клітин людського організму, — вважає Олександр Нікітенко. — У процесі життя під впливом певних чинників частота вібрації клітин тіла людини змінюється, що призводить до хвороби. Піраміда тут відіграє роль камертону: акумулює та підсилює космічну енергію, і з її допомогою налаштовує клітини нашого організму на потрібну здорову частоту, в результаті відбувається нормалізація роботи того чи іншого органа.

Дослідник поставив собі за мету на власному здоров’ї перевірити і зафіксувати процеси, які відбуватимуться з ним під час і після «контакту» з пірамідою.

— Уже зараз у мене не тільки поліпшилося самопочуття, — каже черкаський «кулібін». — Я й навколишній світ, події, що відбуваються, став сприймати по-іншому. На думку часто спадають прості рішення складних проблем, які раніше, здавалися, не під силу.

Золота пропорція

Для тих, хто хоче побудувати свою піраміду, Олександр Іванович радить дотримуватися так званої золотої пропорції. Розміщувати споруду необхідно чітко за сторонами світу. Щодо матеріалів, то Олександр Нікітенко переконаний: слід максимально уникати металевих конструкцій. У нього піраміда не має дна, а лише чотири грані, що розташовуються на висоті кількох метрів над землею. За його словами, найоптимальніше її дія проявляється на висоті 1/3 від основи, тому в нього саме так обладнано майданчик. На ньому може перебувати людина чи речі, які хочуть піддати впливу космічної енергії.

Спати потрібно головою на північ

Сидіти під пірамідою за столиком справді спокійно і затишно.

— Хто не в змозі побудувати собі піраміду, може поліпшити здоров’я завдяки правильному розташуванню ліжок в оселі. Адже повноцінний відпочинок організму відбувається лише тоді, коли тіло людини розташоване вздовж магнітних силових ліній землі. Тобто, голова повинна лежати на північ, а ноги — на південь. Наприклад, фасад мого будинку спрямований на південний схід. І щоб правильно розмістити ліжка, я поставив їх під кутом 43 градуси до стіни спальні. Це не дуже зручно, однак відчув на собі позитивні результати такої перестановки. У мене поліпшився сон, нормалізувався тиск, краще відновлюються сили після робочого дня. Задоволена й дружина. Раніше вона інколи страждала від безсоння, тепер спить, як немовля. Зізнаємося, що після знайомства з неординарною людиною, й нам захотілося змін: наші чоловіки пообіцяли переставити ліжка згідно з теорією відпочинку Нікітенка й замислитися над будівництвом... піраміди. Чому би й ні?

Черкаська область.