Безпека / Тяжке повернення в Чорнобильську зону

Державне агентство України з управління зоною відчуження продовжує інформувати про основні новини та важливу інформацію з Чорнобильської зони.
Державне агентство України з управління зоною відчуження продовжує інформувати про основні новини та важливу інформацію з Чорнобильської зони.
МЗС у спеціальній заяві нагадує, що здійснювати примусове переселення або депортацію осіб з окупованої території на територію окупаційної держави забороняє міжнародне право.
Від початку повномасштабної війни проти України Росія втратила вже понад 19 000 осіб та загалом майже 5 000 одиниць ОВТ ‒ Генеральний штаб ЗС України.
Насправді вже знайдено багато вбивць, які тероризували цивільних людей у Бучі та Ірпені.
В Україні на 9 квітня погоджено десять гуманітарних коридорів для евакуації людей із населених пунктів, постраждалих від російського вторгнення, у Запорізькій, Луганській та Донецькій областях.
За минулу добу відновлено електропостачання понад 54,7 тисячам споживачів.
Всі окупанти, які перебували у Зоні відчуження, отримали великі дози опромінення, їхня військова техніка також заражена.
У Краматорську після ракетного удару російського агресора по залізничному вокзалу – десятки загиблих та понад 100 поранених людей.
Після серії публічних заяв про можливість штурму окупованого Херсона українськими військами городяни почали масово тікати з рідного міста, побоюючись, що воно може розділити долю Маріуполя.
Завдяки нашим Збройним Силам та захисникам України з’явилася можливість повертатися в тимчасово окуповані території нашої країни, у тому числі і в Чорнобильську зону.
Минуло 42 дні з початку широкомасштабного нападу Росії на Україну.
В Україні на 8 квітня погоджено десять гуманітарних коридорів для евакуації людей із населених пунктів, постраждалих унаслідок російської збройної агресії, у Луганській, Запорізькій та Донецькій областях.
За минулу добу відновлено електропостачання понад 13,5 тисячам споживачів.
Про це заявив Заступник Генерального прокурора Олексій Симоненко.
Зараз світові компанії припиняють співпрацю з країною-агресором та її співучасником. А ті, що продовжують співпрацювати з російським та білоруським бізнесом, можуть потрапити під санкції.
Експерти НДІСЕ Мін'юсту спільно із прокурорами Київщини та СБУ розпочали роботу з документування і фіксування воєнних злочинів, вчинених збройними силами рф у містах Буча та Бородянка.
Герман Галущенко наголошує на цьому в інтерв’ю японському інформагентству Kyodo News.
Remarker спільно із ДНТЦ ЯРБ створили інфографіку, де проаналізували яким чином військові дії можуть вплинути на безпеку українських АЕС.
Станом на 06 квітня 2022 року Запорізька АЕС працює з дотриманням норм ядерної, радіаційної та екологічної безпеки на енергосистему України.
Держатомрегулювання закликала МАГАТЕ наполягати на виведенні та припиненню обстрілів ядерної інфраструктури.