Безпека / Підрозділами ДСНС знешкоджено понад півтори тисячі вибухонебезпечних предметів

Протягом доби піротехнічні підрозділи ДСНС залучалися 270 разів, виявлено, вилучено і знешкоджено 1 тис. 564 вибухонебезпечні предмети.
Протягом доби піротехнічні підрозділи ДСНС залучалися 270 разів, виявлено, вилучено і знешкоджено 1 тис. 564 вибухонебезпечні предмети.
Картинка з реальності жахів «русского міра» біля села Михайлівка-Рубежівка Бучанського району Київської області.
Фіксує руйнування житлових будинків, документує воєнні злочини агресора та допомагає громадянам подолати наслідки окупації.
Повідомлення багатьох світових ЗМІ про те, що Сербія купила у Китаї зенітно-ракетні комплекси HQ-22 (FK-3), опосередковано підтвердив і президент країни Олександр Вучич.
Про це повідомила віце-прем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.
Міністр енергетики України Герман Галущенко зі своїм першим заступником Юрієм Власенком відвідали Бучу, Ірпінь та Гостомель.
Не тільки ті, хто побував на війні в Україні, а й мирні жителі росії стають дедалі більше охоплені тривогою і стресами.
На Київщині у Бучі правоохоронці четверту добу продовжують ексгумацію тіл мешканців регіону з братської могили.
Продовжується розчищення будинків, які були зруйновані російськими військами у місті Бородянка Київської області.
Міста на Київщині поволі оговтуються від вторгнення російських окупантів і повертаються до повсякденного життя.
Крадені в Україні речі російські окупанти продають у білорусі, куди вони відступили, та через Iнтернет.
За п’ятдесят днів повномасштабної збройної агресії втрати російських окупантів становлять 19900 осіб та понад 360 артилерійських систем – Генеральний штаб ЗС України
Крейсер був підбитий ракетами «Нептун» Збройних Сил України.
Про це повідомила віце-прем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.
Герман Галущенко: Що більше Україна постачатиме електроенергії в Європу, тр менше європейці споживатимуть російські газ і вугілля.
Про це свідчать телефонні розмови, які є у розпорядженні Служби безпеки України, загарбників зі своїми дружинами та матерями.
Представники «другої армії світу» та громадяни «багатой» росії постійно дивуються рівнем життя пересічних українців.
У 53-й школі Маріуполя, єдиній, що вціліла в місті під вогнем агресора, російські вбивці хочуть розпочати навчання
Кожна така аптечка може врятувати життя нашим захисникам.
Серед заходів, спрямованих на покращення фізичного захисту цих об’єктів, передусім додавання ППО та протитанкового захисту.