Закони/Постанови Верховної Ради України / Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної профілактики, діагностики та лікування дітей, хворих на цукровий діабет

Постанова Верховної Ради України № 1376-IX.
Про це заявив народний депутат України, координатор та член робочої групи Міністерства юстиції України з вдосконалення процедур банкрутства Тарас Тарасенко в рамках ІІ Всеукраїнського марафону «Реструктуризація & Банкрутство».
Тривалий час ігнорування спеціальних знань вважалося перевагою суддів, які звертались по них у судовій експертизі лише технічного призначення (зокрема, автотехнічна, будівельна та інші).
Ситуація з коронавірусом в окремих регіонах залишається напруженою, проте в деяких областях спостерігається зниження кількості нових випадків та госпіталізацій.
Слід збільшити відсотковий поріг для такої ініціативи з щонайменше 10 відсотків від загального числа виборців до не менш як 25—30 відсотків.
Підтримую прийняття закону про місцевий референдум, однозначно він потрібен, але є кілька запитань.
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив про укладення контракту на 10 мільйонів доз вакцини проти COVID-19 з компанією Pfizer.
Нині найкращі цивілісти України продовжують працювати над оновленням Цивільного кодексу і наближати його до європейських стандартів.
Постанова Верховної Ради України № 1370-IX.
Перше квітня стало знаковим днем у правових подіях цього тижня. Адже з цього дня починають діяти норми, які суттєво впливатимуть на життя українців.
Постанова Верховної Ради України № 1374-ІХ.