Тепер і найбільше підприємство гірничо-металургійного комплексу України «АрселорМіттал Кривий Ріг» офіційно долучилося до цієї ініціативи під час візиту Міністерки у справах ветеранів України Наталії Калмикової та її заступниці, ветеранки Юлії Кіріллової до Кривого Рогу.
«Ми раді, що «АрселорМіттал Кривий Ріг» приєднується до Принципів бізнесу, дружнього до ветеранів і ветеранок, і вже сьогодні активно залучає їх до роботи. Це важливий крок до розвитку культури, в якій ветерани та ветеранки не тільки отримують можливість реалізувати свій потенціал, а й стають важливими учасниками економічного зростання. Вірю, що впровадження Принципів не лише посилить саму компанію, а й сприятиме розвитку національної економіки, адже ветерани та ветеранки готові до нових викликів, відповідальності та командної роботи», – зазначила Наталія Калмикова.
В одному з основних цехів підприємства Міністерка разом із керівництвом компанії зустрілася і поспілкувалася з ветеранами та ветеранками, які після повернення з фронту знову стали частиною виробничого процесу та щодня працюють над створенням сталі.
«Сьогодні більше 3 000 наших працівників захищають Україну в лавах ЗСУ. Більше 230 повернулись на підприємство. Ми бачимо своїм обов’язком всебічно підтримувати наших ветеранів та ветеранок на усіх етапах їх повернення до мирного життя. Ми розуміємо відповідальність за наших людей, де б вони не були – в цеху, на фронті, після демобілізації. Співпраця з Міністерством у справах ветеранів України для нас є важливим знаком єдності держави та бізнесу. Ми хочемо, щоб наші ветерани повертались до нас в «АрселорМіттал Кривий Ріг» і готові допомагати їм розвиватись та будувати своє життя далі», – підкреслила в.о. генерального директора «АрселорМіттал Кривий Ріг» Олена Бізяєва.
Принципи бізнесу, дружнього до ветеранів і ветеранoк, були розроблені Starlight Media за експертної участі Veteran Hub, у співпраці з Forbes Ukraine та за підтримки Міністерства у справах ветеранів України. Це 12 важливих положень, направлених на впровадження компаніями корпоративних програм освіти та перекваліфікації, справедливі умови працевлаштування, доступ до реабілітації, підтримку фізичного й ментального здоров’я, а також інвестиції в безбар’єрні робочі місця, сервіси та послуги.
Такий крок – підтвердження, що український бізнес не залишається осторонь, а активно долучається до створення гідних умов для повернення Захисників і Захисниць до цивільного життя.
За матеріалами Міністерства у справах ветеранів України.