Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження від 12 грудня 2025 р. № 1420-р «Про розподіл обсягу додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією Російської Федерації, за ІV квартал 2025 року».

Документом, відповідно до статті 108 Бюджетного кодексу України та Порядку та умов надання у 2025 році додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2025 р. № 23, здійснено розподіл обсягу додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам за IV квартал 2025 року.

Розподіл коштів проведено для забезпечення здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією Російської Федерації, згідно з додатком до розпорядження.

Також визнано такими, що втратили чинність, окремі розпорядження Кабінету Міністрів України відповідно до переліку, що додається.

Міністерству фінансів доручено забезпечити внесення відповідних змін до розпису державного бюджету.

https://www.kmu.gov.ua/npas/Pro-rozpodil-obsyahu-dodatkovoyi-dotatsiyi-1420-121225