
Заступник Міністра наголосив, що координація з міжнародними партнерами дозволяє оперативно залучати ресурси для ремонтів і модернізації енергетичних об'єктів.
«Ефективна робота приватних компаній і партнерство з міжнародними фінансовими установами прискорюють реалізацію проєктів з розбудови генерації», –зазначив Анатолій Куцевол.
Заступник Міністра також привітав рішення Світового банку додатково спрямувати до 40 млн доларів США для НЕК «Укренерго» на закупівлю критично важливого обладнання, необхідного для відновлення енергосистеми.
Анатолій Куцевол підкреслив важливість імплементації проєкту RAMP UP «Прискорення відновлюваних джерел енергії та розвиток ринку для України», що дозволить залучити більше інвестицій у напрямок розвитку та нарощення ВДЕ.
Представники Світового Банку підтвердили готовність продовжувати фінансову та технічну підтримку України, а також співпрацювати у підготовці та реалізації проєктів для зміцнення енергетичної стійкості України.
«Я вдячний Світовому Банку за системну допомогу Україні. Координація з міжнародними партнерами дозволяє оперативно залучати ресурси для ремонтів і модернізації критично важливих об’єктів енергосистеми», – підкреслив Анатолій Куцевол.
За матеріалами Міністерства енергетики України.




