Політика / Збільшиться податковий тиск

Іван КРУЛЬКО підбив підсумки п’ятої cесії Верховної Ради дев’ятого скликання і поділився планами на наступну сесію.
Іван КРУЛЬКО підбив підсумки п’ятої cесії Верховної Ради дев’ятого скликання і поділився планами на наступну сесію.
На форумі «DNIESTER CANYON» громади із семи областей підписали договір міжмуніципального співробітництва, який передбачає збереження і розвиток Дністровського каньйону, що розміщується на їх територіях.
Вища освіта в Україні потребує не оптимізації, а збільшення фінансування з державного бюджету.
Нині проблематика демонополізації ринку ритуальних послуг та реформування сфери поховання є напрочуд актуальною.
В Офісі Президента України повідомили, що візит глави нашої держави до США відбудеться 30 серпня.
Дмитро Разумков звернувся до Ненсі Пелосі щодо загроз енергетичній безпеці усієї Європи, які несе можливе введення в експлуатацію газопроводу «Північний потік-2».
Уже не один рік на рівні владних структур лунають гучні обіцянки щодо «рішучої боротьби» з проявами корупції.
Минулого тижня завершилася п’ята сесія Верховної Ради дев’ятого скликання. Цього тижня народні депутати підбивають її підсумки і працюють в округах.
У січні — червні 2021 року до Верховної Ради України надійшло 177,3 тис. пропозицій, заяв і скарг громадян.
Учора відбувся Всеукраїнський форум «Україна 30. Трудові ресурси», який було присвячено обговоренню змін на ринку праці і трудових відносин на вимогу часу.
Урочиста презентація марки «Кримськотатарські чебуреки» відбулась перед будівлею Головпоштамту.
Із самого початку російської агресії на сході нашої країни в українській пресі час від часу з’являються повідомлення про початок широкомасштабної наступальної операції.
Парламентський комітет розпочинає впровадження нової електронної платформи «Консультації з органами місцевого самоврядування».
Днями відбувся круглий стіл на тему: «Ефективність способів захисту державних та приватних інтересів у разі поширення недостовірної інформації».
Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук не подав жодного корупційного законопроекту за два роки роботи у Верховній Раді України.
Верховна Рада України розглядає проект закону № 5657 «Про фортифікацію борошна».
Завдяки розбудові індустріальних парків десятки тисяч осіб зможуть отримати робочі місця з гідною заробітною платою.
У лютому 2019 року Верховна Рада абсолютною більшістю голосів схвалила зміни до Конституції та закріпила курс на європейську інтеграцію та вступ до НАТО.