Політика / Олександр Корнієнко: «Завдяки системній допомозі НАТО обороноздатність України посилюється»

Системна допомога Північноатлантичного альянсу сприяє розвитку українського війська за стандартами НАТО і посиленню обороноздатності України.
Системна допомога Північноатлантичного альянсу сприяє розвитку українського війська за стандартами НАТО і посиленню обороноздатності України.
Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук узяв участь у засіданні Ради національної безпеки і оборони (на знімку).
Молоді жителі прифронтового селища міського типу Нью-Йорк Донецької області виступили з відеозверненням до політиків світу.
Пленарне засідання Верховної Ради України 25 січня 2022 року.
Днями президент США Джо Байден провів телефонну відеорозмову з європейськими лідерами у відповідь на нарощування російської військової присутності біля кордонів України.
Руслан Стефанчук: «Ми будемо виконувати ті функції, які покладені на парламент, швидко та ефективно».
Погоджувальна рада 24 січня 2022 року.
Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук узяв участь у відкритті Міжнародного симпозіуму до Дня пам’яті жертв Голокосту, присвяченого трагедії Бабиного Яру (на знімку).
Олександр Корнієнко виступив з доповіддю на засіданні Міжпарламентської ради Україна—НАТО та модерував серію виступів як співголова Міжпарламентської ради.
Центральна виборча комісія повідомляє, що в одномандатному виборчому окрузі № 206 (Чернігівська область) проводитимуться проміжні вибори народного депутата України 27 березня 2022 року.
У День Соборності, 22 січня, у багатьох містах України відбулися акції єднання, вшанування героїв та патріотичні флешмоби.
22 січня, на День Соборності України, у Запоріжжі відкрито для проїзду транспорту новий вантовий міст.
Європейська комісія запропонувала надати Україні 1,2 мільярда євро екстреної макрофінансової допомоги.
Руслан Стефанчук спільно з Володимиром Зеленським взяли участь у церемонії вшанування пам’яті Михайла Грушевського з нагоди Дня Соборності України.
Представники Донецької та Закарпатської областей провели спільну мистецьку акцію, присвячену Дню Соборності України.
Відбулась зустріч українських парламентаріїв та урядовців з делегацією Комітету у закордонних справах Парламенту Великої Британії на чолі з Томасом Тугендхатом.
Ірина Верещук, перебуваючи на Донеччині, провела зустрічі з працівниками сфери освіти, молоддю, яка представляє внутрішньо переміщених осіб, головами територіальних громад та представниками бізнес-кіл області.
Відбулося перше установче засідання Науково-консультативної ради при Голові Верховної Ради України.
Уже наступного тижня народні депутати мають ухвалити низку важливих законопроектів, затвердити календарний план проведення сьомої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання.
Привітання Першого заступника Голови Верховної Ради України Олександра Корнієнка до Дня Соборності України.