Полтавська область / Полтавщина: Вони знову взялися за зброю...
На Полтавщині відбулися змагання другого етапу відкритого обласного військово-патріотичного турніру серед громадських об’єднань учасників бойових дій.
На Полтавщині відбулися змагання другого етапу відкритого обласного військово-патріотичного турніру серед громадських об’єднань учасників бойових дій.
         
								
		У селі Нехвороща однойменної громади, що на Полтавщині, ввели в експлуатацію нову свердловину питної води завглибшки майже сто метрів.
         
								
		Працівники газодобувного підрозділу «Групи Нафтогаз» ввели в експлуатацію відновлену свердловину № 29 Комишнянського родовища, розташованого у Миргородському районі на Полтавщині.
         
								
		У Лубенському краєзнавчому музеї, що на Полтавщині, відзначили 175-річчя від дня народження видатного земляка — етнографа, фольклориста, історика, письменника й перекладача Василя Милорадовича.
         
								
		У Полтаві влаштували обласний турнір із настільного тенісу серед земляків — учасників бойових дій.
         
								
		У Лохвицькій гімназії № 1, що на Полтавщині, почало функціонувати шкільне радіо «Гімназія хіт».
         
								
		У Кременчуці призначили стипендії міськради студентам місцевих вишів та учням професійно-технічних училищ, які відзначилися в навчанні й громадській діяльності.
         
								
		За підсумками 2020 року колектив Терешківського ліцею виборов перше місце в обласному конкурсі на кращу матеріальну базу військово-патріотичного та фізичного виховання.
         
								
		У Нехворощанському закладі загальної середньої освіти, що на Полтавщині, відкрили ресурсну кімнату (на знімку).
         
								
		У місті Пирятин, що на Полтавщині, відкрили пам’ятну дошку видатному землякові — письменнику й видавцю Євгену Гребінці (на знімку).
         
								
		Працівники Лубенської центральної бібліотеки імені Володимира Малика, що на Полтавщині, долучилися до міжнародного флешмобу «Global Lesya Ukrainka», присвяченого 150-річчю з дня народження геніальної поетеси.
         
								
		У Кременчуці триває реалізація міської програми забезпечення службовим житлом лікарів.
         
								
		У Яреськівській школі Шишацької громади, що на Полтавщині, влаштували змагання зі стрільби з пневматичної зброї серед роїв місцевого козацького куреня імені Гната Яреська.
         
								
		Начальник поліції Полтавщини Іван Вигівський вручив відомчий «Знак Пошани» старшому інспектору сектору реагування Лубенського райвідділу поліції Ярославу Семенцю.
         
								
		У селі Хорішки Козельщинської громади, що на Полтавщині, на фасаді місцевого ліцею відкрили меморіальну дошку на честь контр-адмірала Військово-Морських сил УНР Михайла Остроградського.
         
								
		У Кременчуцькому вищому професійному училищі № 7 відкрили навчально-практичний центр з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».
У комунальному центрі лабораторних досліджень Кременчука запрацював новий сучасний планшетний ампліфікатор.
			    
			
		Установленим у селі Підгорівка, що на Полтавщині, стаціонарним комплексом для зважування транспортних засобів у русі зафіксовано своєрідний антирекорд: разом із вантажем великоваговий автомобіль «потягнув» на понад 95 тонн.
         
								
		У 831-й бригаді тактичної авіації, що дислокується в Миргороді на Полтавщині, відбулися перші в новому навчальному році командирські польоти.
         
								
		У Пирятині, що на Полтавщині, до місця вічного спочинку земляка — Героя України Андрія Конопльова — прийшли рідні, побратими, представники місцевої влади.