Сумська область / Інвесторам — прибутки, бюджету — надходження
Підприємцям з Італії, котрі започаткують бізнес на Сумщині, місцева влада обіцяє всебічну підтримку і допомогу.
Підприємцям з Італії, котрі започаткують бізнес на Сумщині, місцева влада обіцяє всебічну підтримку і допомогу.
         
								
		Працівники поліції Донецької області викрили трьох адміністраторок сауни, які організували бізнес із надання інтимних послуг у центрі Покровська.
         
								
		Луганщина стала другим регіоном країни, який упродовж п’яти років отримав найбільшу кількість радіочастот.
         
								
		У районному центрі Троїцьке на Луганщині відбувся фестиваль «Я українець! Це гордість для мене!».
         
								
		У Рівненській області працюють над «дорожньою картою» регіону до 2027 року — Стратегією розвитку.
         
								
		У Чорному морі багатонаціональні навчання «Сі Бриз-2019» завершилися прощальним проходом бойових кораблів країн — учасниць.
         
								
		Кошти для започаткування власної справи отримали на Вінниччині 34 підприємці.
         
								
		Іхтіологи Дніпровського осетрового заводу під Херсоном випустили сюди 1 мільйон 617 тисяч маленьких стерлядок.
         
								
		У Хмельницькому - благодійна акція на підтримку моряка Сергія Цибізова; у Кабміні - Стратегія розвитку експорту сільгосппродукції; у Хоролі - районне свято «Сузір’я талантів Хорольщини».
         
								
		У місті Березне на Рівненщині за новітніми будівельними технологіями зводять дитсадок, який прийме 150 дошкільнят.
         
								
		Від початку року на НВП «Зоря», що в Рубіжному на Луганщині, уже вдруге підвищують зарплату.
         
								
		У департаменті соціального захисту населення Сумської міськради підбили підсумки роботи зі зверненнями громадян протягом першого півріччя нинішнього року.
         
								
		Про завідувача поштового відділення села Кричанівка Могилів-Подільського району Вінницької області Анатолія Бойту.
         
								
		За повідомленням адміністрації КП «Вода Донбасу», з 9 липня відновлено електропостачання низки важливих об’єктів, що забезпечують подачу води в населені пункти регіону.
         
								
		За підсумками 21-го саміту Україна — Європейський Союз Володимир Зеленський заявив, що Україна готова розпочати відновлення мосту біля Станиці Луганської.
         
								
		У Косівському районі дорожники завершили ремонт автошляху державного значення Криворівня — Чернівці.
         
								
		У Сихівському районі Львова, який називають найбільшим спальним мікрорайоном міста, у житлових будинках встановлять понад 400 індивідуальних теплових пунктів.
         
								
		У Дніпропетровській області слідче управління Нацполіції розслідує кримінальне провадження за фактом заміни восьми залізничних вагонів з 500 т брухту сміттям.
         
								
		На Дніпропетровщині налічують 70 Праведників народів світу, які жили за часів Другої світової війни.
         
								
		Співробітники ДФС Хмельниччини виявили порушників трудового законодавства, які займались тіньовою діяльністю.