Луганська область / У Краматорську запрацювала «Резиденція Святого Миколая»

У Краматорську на Донеччині відбулося урочисте відкриття «Резиденції Святого Миколая» (на знімку).
У Краматорську на Донеччині відбулося урочисте відкриття «Резиденції Святого Миколая» (на знімку).
Понад 40 млн грн буде виділено для людей з обмеженими можливостями на Буковині.
Понад 200 заяв на отримання пільгового кредиту для купівлі житла надійшло до Житомирського регіонального управління Держмолодьжитла від учасників АТО/ООС і внутрішньо переміщених осіб протягом трьох днів.
Делегація з Косівського району бере участь у засіданні 14-ї сесії Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що відбувається в Колумбії.
На Дніпропетровщині після реконструкції відкрито Верхівцевську школу № 1.
На Сумщині десятки тисяч побутових споживачів заборгували постачальникам за використаний газ.
Організатори чернівецького «Маланка-Фесту» заявляють, що на ці Різдвяні свята участь у заході візьмуть колективи зі Словенії та Болгарії.
На Хмельниччині планують витратити понад 2,6 мільярда гривень на фінансування будівництва, реконструкції, ремонту й утримання автомобільних доріг.
В Одеській області почав роботу аналітично-моніторинговий центр стану автодоріг регіону.
На Тернопільщині у відпочинковому комплексі «МішиН-СіТі», що неподалік Добрівлян, готуються до Новорічно-різдвяних свят.
Представниця Національної Асамблеї людей з інвалідністю у Луганській області Тетяна Баранцова опікується якістю медичного обстеження жінок з інвалідністю.
У Миргородській дитячій музичній школі ім. А. Коломійця завершили капітальний ремонт.
У школі села Рованці, що межує з Луцьком, учні у рамках акції «Твори добро» влаштували благодійний ярмарок солодощів.
Кімнату бойової слави ветеранів-афганців та учасників АТО/ООС відкрили в Кропивницькому у ліцеї «Сокіл».
У селі Стахорщина Новгород-Сіверського району троє дітей отруїлися борщівником Сосновського, який сприйняли за моркву.
В під'їзді тернопільської багатоповерхівки знайдено гранату.
Очільниця Сумської ОДА Ірина Купрейчик запропонувала директору департаменту екології та охорони природних ресурсів ОДА Ігорю Кривозубу написати заяву на звільнення.
За результами опитування Соціологічної групи «Рейтинг», українці назвали Житомир, Івано-Франківськ та Вінницю кращими містами за рівнем можливостей і свобод.
В Рівненській області розпочалися радіоуроки Управління Держпраці.