Закарпатська область / Ужгород: Тилові будні прикордонного регіону

Як живе Закарпаття у воєнний час.
Як живе Закарпаття у воєнний час.
КОВА: Питання викупу та будівництва нового житла для людей, що постраждали внаслідок воєнної агресії росії, на контролі місцевої влади.
Щоб не загострювати ситуацію, містян закликають на певний час відмовитися від користуванням власним транспортом і зачекати, поки автозаправки почнуть працювати.
Селище Бородянка, що у Бучанському районі Київщини, під час активних бойових дій зазнало безжальних обстрілів російськими окупантами.
На них задіяно приблизно 300 транспортних засобів.
Знайшли для цього 63 земельні ділянки і можуть збудувати до 500 тисяч квадратних метрів житла для 40 тисяч внутрішньо переміщених осіб.
Унікальні писанки, що вціліли під обстрілами окупантів на Київщині, експонують у Львові на площі біля Собору святого Юра.
Десятки людей з інвалідністю, у тому числі лежачі, евакуйовані з Авдіївської громади.
Майже щодня правоохоронці Луганщини затримують зловмисників, які у складний воєнний час намагаються отримати особисту вигоду з чужих страждань і вдаються до мародерства.
У місті Пирятин однойменної громади трьом сім’ям внутрішньо переміщених осіб вручили ордери на вселення до окремого впорядкованого житла.
Найбільші державні виші окупованої Херсонщини вже перемістилися подалі від «русского міру» й відновили роботу.
Серед Карпатських гір та лісів дітям легше забути про жахіття війни.
Війна змінює життя мільйонів і в віддаленому тилу. Втрутилася також і в розмірену до її початку діяльність Ужгородського держлісгоспу.
Захід «Тюльпановий рай» відбувся у межах соціального проекту «Діти країни: розваги для відваги».
Завдяки таким історіям знаємо, за кого і за що нам потрібно боротися.
За цей час у госпіталі пролікували 6005 пацієнтів.
«Перевиховувати» вчителів Херсонщини на свій смак та своїми репресивними методами взялися російські окупанти спільно з поплічниками-колаборантами.
Василівку на Запоріжжі знову обстрілюють, проти «псевдомерів» порушено кримінальні справи, у Мелітополі викрадено скіфське золото.
У Києві демонтували бронзову скульптуру двох робітників під «Аркою дружби народів». Два робітники – українець та росіянин – тримали над собою стрічку з орденом «Дружби народів»
Виявили вже третє місце масового поховання біля Маріуполя.