Історія / «Нам бракує письменності, щоб завоювати небо...»

У Державному архіві друку Книжкової палати України зберігаються видання, які свідчать про епоху лікнепу.
У Державному архіві друку Книжкової палати України зберігаються видання, які свідчать про епоху лікнепу.
Про долю вимушеного переселенця, письменника Миколи Сенчили.
Полтавським терористом виявився 32-річний раніше засуджений мешканець Полтави.
Станом на четвер, згідно з даними МОЗ, до ослаблення карантинних заходів не готові: Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська й Чернігівська області.
Гвардійці віддали данину пам’яті побратимам, які загинули, захищаючи місто та весь Попаснянський район від російських окупантів.
Канадські військові представники групи тренування інженерів Об’єднаної оперативно-тактичної групи з гуманітарною місією прибули до кам’янець-подільського дитсадка «Світлячок».
Лілія Золотоноша — відома українська поетеса, член Національної спілки письменників України, лауреат багатьох всеукраїнських літературних премій, автор 8 поетичних книжок.
Виїзд багатьох молодих працівників на роботу за кордон, вихід на пенсію спеціалістів у віці вже давно створили дефіцит представників простих робітничих професій на Чернігівщині.
Але їм дали другий шанс. За гроші.
Служба безпеки України запобігла несанкціонованому втручанню інтернет-провайдера у роботу системи зв’язку однієї з військових частин, дислокованих на Чернігівщині.
Вийшов у світ двотомник «Закарпатська Україна: викорінення Карпатської України» Станіслава Аржевітіна.
Український інститут національної пам’яті спільно з Bober Film Studio випустив відеоролик, присвячений 130-річчю командувача Дієвої Армії УНР у 1919 році, генерал-хорунжого Василя Тютюнника.
Глава департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко пов’язав ці заходи із розслідуванням ситуації, яка мала місце в Луцьку 21 липня.
Шосту річницю визволення міста від російських окупантів відзначили у Торецьку (на знімку), який до 2016-го називався Дзержинськом.
Оздоровитися та пройти курс реабілітації столичні дітлахи можуть в одному із шести київських санаторіїв.
Міська влада Нетішина допомогла дітям, що позбавлені батьківського піклування, отримати власне житло.
21 липня увага всіх засобів масової інформації України і не лише була прикута до Луцька.
Послугами Рівненської обласної служби зайнятості у січні-червні скористались 663 безробітні з числа демобілізованих, які брали участь в антитерористичній операції.
Сьогодні вранці у центрі міста невідомий захопив автобус Берестечко — Краснилівка із пасажирами.
На 106 мільйонів доларів експортували харчових продуктів у січні—травні виробники Вінниччини.