Суспільство / Вінниця: Засівав усіх зерном і танцював вальс з випускницями

Не стало Олександра Сухомовського, якого у Вінниці називають Вчителем-легендою.
Не стало Олександра Сухомовського, якого у Вінниці називають Вчителем-легендою.
Привітаннями зустріли гірників бригади Сергія Попіка, які на дільниці № 7 шахти 1/3 «Новогродівська» видобули мільйон тонн вугілля від початку роботи на цих горизонтах.
25—26 вересня у соляних печерах міста Соледар, що на Донеччині, відбуватиметься театральний міні-фестиваль «Печера казок».
Місце проведення уроків змінили в Баланівській загальноосвітній школі Бершадського району.
Дві школи Чернівців потрапили до рейтингу найкращих в Україні за підсумками проведення зовнішнього незалежного оцінювання, який щорічно формує портал Освіта.ua.
В Україні станом на ранок 24 вересня зафіксовано 3372 нові випадки захворювання на COVID-19.
У Національному історико-меморіальному заповіднику «Биківнянські могили» триває фотодокументальна виставка «Биківня1937/1938: польська лінія», присвячена жертвам «польської операції» НКВС у роки Великого терору (на знімку).
Очисні споруди Кропивницького перевантажені у 1,5 рази.
У всі часи казки слугували іншим завданням, ніж зараз: вони не стільки розважали, скільки пояснювали світ в усіх його проявах.
Новопразька та Приютівська ОТГ стали учасниками пілотного впровадження Державного аграрного реєстру (ДАР), який стартував у Кіровоградській області 16 вересня в рамках всеукраїнського проекту.
Ініційоване мовним омбудсменом Тарасом Кремінем відкрите звернення до Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля підтримали науковці, освітяни, письменники та музиканти.
Який вигляд матиме освітній процес в умовах адаптивного карантину в Житомирській області.
Уперше на Житомирщині реалізовується проект «Доступність адмінпослуг для жінок з інвалідністю», якій підтримується РАСТ та урядом Канади.
Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила на Хмельниччині дві червоні зони карантину — місто Славуту та Волочиський район.
За даними Центру громадського здоров’я станом на ранок 23.09 в Україні зафіксовано 3 497 нових випадків зараження коронавірусною хворобою COVID-19. Одужало 1 769 українців, що є рекордною кількістю.
Нещодавно у Києві відбулася презентація книги «В’язні з України в концтаборі Маутгаузен: Історія та пам’ять», яку організував Український інститут національної пам’яті.
Літературно-меморіальний музей І. К. Карпенка-Карого, що в Кропивницькому, відзначає свій перший вагомий ювілей.
На Сумщині майже на 19 млн грн зменшилася з початку року заборгованість із заробітної плати.
Підприємець Василь Кльоп (на знімку) із Костополя на Рівненщині, який займається деревообробкою і дає роботу майже 150 місцевим мешканцям, як і інші, відчув наслідки пандемії: працювати в таких умовах стало набагато складніше.
Ще одним неформальним гімном України, таким, як «Запорозький марш», століття тому стала пісня «За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ».