День / Дякуємо тим, хто боронить нас від «руського миру»
Ми нині й повіки віків зобов’язані тим, хто не склав зброю, хто добровольцем пішов на фронт у тяжких 2014-му і 2015-му, хто воює проти московської чуми сьогодні.
Ми нині й повіки віків зобов’язані тим, хто не склав зброю, хто добровольцем пішов на фронт у тяжких 2014-му і 2015-му, хто воює проти московської чуми сьогодні.
Про свою дорогу у творчість і педагогіку розповіла Лариса Дзицюк.
Викладачі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля впродовж листопада-січня пройшли підготовку на базі нової комп’ютерної спеціалізованої лабораторії ChemLab.
Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей із загальноосвітніми класами імені Артема Мазура отримав звання «Лідер освіти України».
Уже скоро три роки, як у Сумах вирішили убезпечити батьків від збирання грошей на потреби шкіл і дитсадків, але проблема не врегульована й досі.
До кінця навчального року всі школярі Дніпра одержать нові учнівські квитки в рамках проекту «Безпечна школа».
Через негоду чимало школярів не змогли дістатися до навчальних закладів.
Луганський національний аграрний університет, який здійснює свою діяльність на території Донецької та Луганської областей, є мережевим закладом вищої освіти.
Гори — камінчик спотикання, який приносить велику радість.
Ідеться про занедбаний храм у Дігтярівці біля Новгорода-Сіверського.
Уже тривалий час в Україні дискутується питання про реформу юридичної освіти.
Поїхати до Тмутаракані в часи Києво-руської держави (ІХ—ХІІІ ст.) означало дуже довгу дорогу.
Нещодавно в Держархіві було знайдено документ часів Української держави гетьмана Скоропадського.
За даними рятувальників, у четвер, 11 лютого, у західних, північних, Вінницькій, Черкаській, Полтавській областях очікується значний сніг, мокрий сніг та налипання мокрого снігу.
11 лютого у світі відзначають День жінок і дівчат у науці.
Станом на 10 лютого в Україні виявлено 3 409 нових випадків коронавірусної хвороби.
Маріїнський парк — унікальне місце на мальовничих київських схилах. Тут здавна люблять відпочивати не лише кияни, а й численні гості столиці.
Нещодавно на одній з вулиць столиці в лабіринті п’ятиповерхівок (забудови 60-х років) було зведено храм на честь преподобного Сергія Радонезького (на знімку).
Про пригоди, які трапляються на журналістському шляху.
«Щоб вони відчули: ми про них не забули», — з такими напутніми словами вирушає сто перший раз на схід надбужанський волонтер Михайло Цюрко.