Парламенти світу / Історія парламенту Бразилії

Парламент Бразилії (офіційна назва — Національний Конгрес Бразилії) є законодавчим органом країни і складається з двох палат.
Парламент Бразилії (офіційна назва — Національний Конгрес Бразилії) є законодавчим органом країни і складається з двох палат.
Станом на 30 квітня 2024 року Бельгія надала Україні допомоги на загальну суму 1072 мільйони євро, з яких 898 мільйонів євро — військова підтримка.
Поки триває виборча кампанія у США, не варто очікувати, що Україна буде в центрі її уваги, але необхідно посилювати комунікацію з обома партіями і кандидатами.
Парламент Бельгії, що розташований у Брюсселі, є центром законодавчої влади Королівства Бельгія.
Україна продовжує на міжнародному рівні обстоювати свої інтереси й просувати наш порядок денний.
Від початку повномасштабного вторгнення росії Чеська Республіка надала Україні військову допомогу на суму майже 400 мільйонів євро та приєдналася до коаліцій з питань артилерії, авіації та розмінування.
Чехія має власний парламент, що складається з двох палат — Палати депутатів та Сенату.
Нещодавно Олександр Васюк провів зустріч у Києві з Марком Войджером.
Латинська Америка і Карибський басейн – це той регіон, із яким останні кілька років Україна налагоджує прямі політичні й торгово-економічні відносини.
Політичний устрій Республіки Північна Македонія поєднує в собі елементи парламентської демократії та багатопартійної системи.
Україна та Північна Македонія підтримують стабільні та дружні двосторонні відносини, засновані на взаємоповазі та співпраці в різних сферах.
З 1944 року це свято оголошено офіційним національним та державним святом.
Швейцарія, відома своїм нейтралітетом та економічною стабільністю, вирізняється унікальною політичною системою, яка відображає дух прямої демократії та колективного прийняття рішень.
Громадська організація «Євроатлантичний курс» у рамках технічної підтримки Комітету з питань інтеграції України до ЄС проаналізувала 11 законопроєктів на відповідність євроінтеграційним зобов’язанням України та праву Європейського Союзу.
У межах діяльності міжфракційного депутатського обʼєднання «Україна - держави Латинської Америки і Карибського басейну: співробітництво заради майбутнього» народні депутати розпочали активну взаємодію з даним регіоном.
Голова Комітету з питань інтеграції України до ЄС взяла участь у зустрічі голів Комітетів COSAC.
Голова Комітету з питань інтеграції України до ЄС взяла участь у зустрічі голів Комітетів COSAC в Угорщині.
Євросоюз у межах «Механізму «Сполучення Європи» виділить АТ «Укрзалізниця» 42,95 млн євро на вдосконалення залізничної мережі.
Голова Комітету з питань інтеграції України до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе взяла участь у публічній дискусії «Процес вступу України до ЄС: як рухатися ефективно та швидко».
Європейський Союз виділив 13,9 млн євро на модернізацію сервісної зони для важких вантажних транспортних засобів пунктів пропуску «Рені (Україна) — Джурджулешти (Молдова) — Галац (Румунія)».