СПІВЧУТТЯ

Передчасно пішла з життя чудова людина, професіонал своєї справи і активний громадський діяч Чернігівського земляцтва в Києві 

БОРИСЕНКО
Ілля Данилович. 

Народився Ілля Данилович у селі Рудня Корюківського району. Навчався в Дрогобицькому сільськогосподарському технікумі, працював на дуже багатьох посадах, пройшовши сходинками професійного зростання. За цей час опублікував понад 50 проблемно-інформаційних статей з наукових і виробничих питань агропромислового комплексу. Член Національної спілки журналістів України.
Ілля Данилович не переставав відвідувати рідні місця малої батьківщини, допомагав району, селу в придбанні сільськогосподарських машин, обладнання, насіння тощо. У Чернігівському земляцтві практично з перших днів створення. Багато сил і часу віддавав справам Корюківського відділення, де був заступником керівника. Із 350 членів відділення щонайменше 250 привів у земляцтво Ілля Данилович. Знав усіх на ім’я і в обличчя. Опікувався садом земляцтва в Наумівці. Ілля Данилович Борисенко був доброю, щирою, спокійною людиною, ніколи не підвищував голос і не афішував свою роботу.
Щирі співчуття рідним і близьким нашого побратима.

Колектив ГО «Чернігівське земляцтво».