Укр | Рус
Глобальна температура збільшилась Сьогодні вшановують захисників Донецького аеропорту Сьогодні Україну накриє магнітна буря ООС: бойовики здійснили 5 обстрілів позицій українських військових На «гарячу лінію» Рівненської ОДА звернулося майже 14 тисяч людей На Водохреща у Пересопниці відбудеться фестиваль календарно-обрядових пісень У Рівному презентували «Зникле місто» «Рівненщину туристичну» рекламують китайською мовою «Усі ми - і наші дипломатичні місії, і наші міжпарламентські групи дружби - повинні нагадувати світові, що «Щедрик» - це є частина української творчості і український подарунок усьому світові», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій Голова Верховної Ради України Андрій Парубій наголосив на необхідності тісніше співпрацювати з Парламентом Австрії для вироблення спільних позицій, зокрема, й проти агресії Росії Ірина Геращенко: «Ми вимагаємо від РФ негайного звільнення в односторонньому порядку 24 військовополонених моряків та апелюємо до США та країн-членів ЄС ввести «Азовський пакет санкцій» проти Росії» Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Результат судилища над військовополоненими моряками передбачуваний Зустріч Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з Головою Національної Ради Республіки Австрія Вольфгангом Соботкою Хокей. Зроблено крок до створення Об'єднаної ліги
Загрузка...
На головну
08.11.2018

Перевірять реальну вартість доставки пенсій

Сергій ЛАВРЕНЮК

На пропозицію Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана уряд доручив Держаудитслужбі у десятиденний строк перевірити реальну вартість доставки «Укрпоштою» пенсій. «Сьогодні лунають різні заяви, що «Укрпошта» не буде доставляти пенсії. Наголошую, що це є неприпустимим, бо «Укрпошта», в тому числі, виконує соціальну функцію і це треба розуміти. От нам кажуть, що за кожну доставку пенсії треба заплатити, умовно кажучи, три гривні. У мене запитання: це реальна вартість чи це, може, завищена вартість», — сказав він під час учорашнього засідання Кабінету Міністрів і додав, що лише після того, як уряд зрозуміє, якою є реальна вартість доставки пенсій, можна буде вирішувати, як виходити з цієї ситуації.
Також прем’єр запропонував реформувати Державну службу у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, що дасть змогу невідкладно ухвалювати потрібні для захисту цієї категорії громадян рішення.
За словами прем’єра, реорганізація цієї служби, яка поки що залишається без керівника, може стати розв’язанням проблеми, поки парламентська коаліція не визначиться із кандидатурою на посаду очільника Міністерства з питань ветеранів. 
Кабінет Міністрів ухвалив рішення про додаткове виділення 500 мільйонів гривень для покриття фінансових збитків на державних шахтах та забезпечення виплати зарплат шахтарям. 
Міністр юстиції Павло Петренко, коментуючи набрання чинності Законом «Про електронні довірчі послуги», підкреслив, що відсьогодні українцям доступний сучасний, простий і дуже зручний засіб ідентифікації особи — MobileID, або розпізнавання через мобільний телефон, завдяки чому наші громадяни зможуть отримувати державні послуги, займатися електронною комерцією чи підписувати документи за допомогою мобільного пристрою. За словами міністра, цей метод ідентифікації набагато надійніший за звичні для нас логін та пароль, оскільки його буде майже неможливо підробити чи викрасти. Щоб мати можливість скористатися послугою MobileID, треба звернутися до мобільного оператора, який після пред’явлення паспорта та ідентифікаційного коду оформить SIM-карту нового покоління, на якій буде записано індивідуальний цифровий підпис.

Всі статті рубрики На головну