Минулої п’ятниці під час робочої поїздки в Київ голова Рівненської ОДА Віталій Коваль домовився про приїзд комісії з Міністерства оборони в Рівне, щоб разом з представниками Міноборони та Державного концерну «Укроборонпром» обговорити ситуацію щодо діяльності Рівненського авторемзаводу, на території якого зберігається майно Міноборони. Нагадаємо, завод має багатомільйонні борги, тому просить Міністерство платити за зберігання їхньої техніки та агрегатів або ж надавати держзамовлення, щоб колектив міг заробляти.

Така зустріч відбулася (на знімку).

«Домовились, що Міністерство та Укроборонпром забирають не задіяне у повсякденній діяльності підприємства майно. Непридатне для використання майно за погодженням міністра оборони готові віддати заводу на утилізацію. А це майже 5,5 тисячі агрегатів та 93 автомобіля, що можуть бути здані на металобрухт або розібрані на запчастини для подальшого використання. Таким чином Рівненський авторемзавод зможе на кілька мільйонів скоротити наявні борги», — розповів деталі зустрічі Віталій Коваль.

Разом з тим, за словами очільника області, не розв’язаною залишається проблема регулярних замовлень.

Напередодні Віталій Коваль відвідав авторемзавод, спробував знайти внутрішні резерви замовлень для підприємства, яке готове проводити капітальний та поточний ремонт великогабаритних автомобілів ЗІЛ, ГАЗ, КрАЗ, Урал тощо. Новим клієнтом підприємства стане Головне управління ДСНС у Рівненській області, яке може ремонтувати тут пожежні автомобілі. Клієнтами авторемзаводу могли б стати держлісгоспи, облавтодор та інші.

Фото надано прес-службою РОДА.