Останнім часом в українців прокинувся інтерес до італійських харчів. А в Італії, як відомо, працюють тисячі наших співвітчизників. Тож туди й у зворотному напрямку щотижня їдуть сотні мікроавтобусів. І ними перевозиться в обох напрямках чимало різних речей. Про що свідчить і такий факт. Лише за один день три спроби незаконного ввезення до України харчових продуктів припинили закарпатські митники. І всі — через КПП «Тиса».

Товари намагалися перемістити громадяни України, які поверталися з Італії. У двох випадках водії обирали «зелений коридор». Під час митного огляду інспектори виявили 645 кг м’ясних виробів (606 упаковок), 276 кг сиру (630 упаковок). У третьому випадку громадянин заїжджав через «червоний коридор». І знову-таки в багажному відсіку було виявлено не вказані в митній декларації 34 кг консервованого тунця (250 штук).

Згідно із законодавством забороняється ввозити для вільного обігу такі товари. Складено протоколи про порушення митних правил. Товар, що в межах норми (не більш як одна упаковка або загальною масою, яка не перевищує двох кілограмів кожного найменування на одну особу), пропущено, решту — вилучено. Справи скеровано до суду.