Одноматчеве протистояння. «Севілья» (Іспанія) — «Рома» (Італія). 2:0.

Зустрічі у відповідь. «Байєр» (Німеччина, Леверкузен) — «Рейнджерс» (Шотландія, Глазго). 1:0 (3:1).

«Вулвергемптон» (Англія) — «Олімпіакос» (Греція, Пірей). 1:0 (перший поєдинок — 1:1).

«Базель» (Швейцарія) — «Айнтрагт» (Німеччина, Франкфурт-на-Майні). 1:0. Гол: Фрай, 88. Перша зустріч — 3:0.

«Базель»: Ніколич, Відмер, Джюмерт, Альдерете, Петретта, Джака (Маршан), Фрай, Штокер (ван Волфсвінкел, 66), Кампо, Пулулу (ван дер Верфф, 66), Кабрал (Адемі, 80). Тренер — Марсель Коллер.

Зрозуміло, що нас найбільше цікавила остання пара, бо переможець протистояння став суперником донецького «Шахтаря» у чвертьфіналі.

Зустріч була цікавою, динамічною і гострою. Часто господарі, які після першого матчу почувалися надто комфортно, дозволяли собі віддавати ініціативу німцям. Але швейцарська «защіпка» працювала майже бездоганно — синхронно й упевнено.

А коли «Базель» йшов у контратаки, то діяв легко, майстерно, швидко, розігруючи красиві комбінації. Одну з них базельці завершили голом за дві хвилини до кінця основного часу.

Отже, «гірники» отримали сильного суперника. З «Базелем» вони зустрінуться 11 серпня в Гельзенкіргені (Німеччина).