Гендиректор Продовольчої і сільськогосподарської організації Об’єднаних Націй (ФАО) Цюй Дун’юй закликав — за рахунок впровадження інновацій і передових технологій — нарощувати стале виробництво продуктів, що становлять основу здорового способу життя, і скорочувати їх втрати і псування.

Проголошений 74-ю сесією Генеральної Асамблеї ООН рік — це можливість підвищити обізнаність щодо важливості овочів і фруктів для кожного з нас, продовольчої безпеки та здоров’я.
Гендиректор зазначив, що пандемія COVID-19 змусила людство шукати нові шляхи боротьби з голодом і неповноцінним харчуванням.

Він закликав країни розглядати Міжнародний рік овочів та фруктів як можливість вдосконалити інфраструктуру і методи ведення сільського господарства та в такий спосіб підтримати дрібних сільгоспвиробників. Адже для фермерів такий товар може стати надійним джерелом доходів.

Овочі та фрукти — цінне джерело клітковини, вітамінів і мінералів, корисних фітохімічних речовин. ФАО і Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендують кожному дорослому щодня з’їдати їх не менш як 400 грамів — це сприятиме профілактиці хронічних недуг, зокрема раку, діабету, хвороб серця, ожиріння, і дасть змогу не допустити дефіциту мікроелементів.

Гендиректор зазначив, що в плодоовочевому секторі втрати і псування продукції залишаються проблемою, і що «критичної важливості набувають підходи, засновані на застосуванні інноваційних технологій», які здатні «забезпечити підтримку безпеки і якості, продовження термінів зберігання свіжих овочів та фруктів і збереження їхньої харчової цінності».
Поки що, повідомляє ФАО, 50 відсотків вітамінної продукції, виробленої в країнах, що розвиваються, втрачається в різних ланках ланцюжка від збору врожаю до споживання.

Ініціативу ООН є чим підтримати

Цьогорічний щедрий урожай овочів дасть змогу українцям долучитися до ініціативи ФАО. Адже ціни на більшість вітамінної продукції в цю зимову пору потішили. Так, кілограм столових буряків можна придбати за 4—5 грн, білоголової капусти — 3—4 грн, червоноголової — 10—12 грн, картоплі — 8—9 грн, моркви — 3,5 (мита обійдеться у 6—7 грн), цибулі — 
5—6 грн, а салатні біла чи червона коштуватимуть 10—12 грн.

А ось часник, яким чимало співгромадян намагаються зміцнити імунітет у час пандемії, уже «кусається» — за нього правлять 60—70 грн за кіло. Так само помідори та огірки обходяться у 35—40 грн, і, вочевидь, стрімко дорожчатимуть напередодні Новорічних свят.