Овни. Вдалий тиждень для невеликого ремонту, зміни стилю інтер’єру, придбання предметів домашнього побуту. Разом з близькими ви зробите все швидко і красиво.

Тельці. Цей період подарує вам шанс здійснити те, чого ви давно прагнули. Прислухайтеся до своєї інтуїції, вірте в себе і беріть ініціативу в свої руки.

Близнюки. Саме час довести собі й іншим, що ви цілком здатні впоратися з життєвими перипетіями і домогтися всього, чого бажаєте.

Раки. Вдалий час, щоб познайомитися з потрібними людьми і домогтися вигідної співпраці. Ділові партнери будуть готові йти назустріч.

Леви. Доля подарує вам цікаві знайомства, які не тільки посприяють вашому кар’єрному зростанню, а й наповнять ваше життя новими враженнями.

Діви. Небувалий приплив наснаги дасть вам змогу поглянути на ситуацію, що склалася, під іншим кутом і допоможе знайти шлях для збільшення прибутків.

Терези. Завдяки колишнім знайомствам вам вдасться розв’язати багато проблем, включно з матеріальними. Вдалий тиждень для різних угод: як ділових, так і шлюбних.

Скорпіони. Якщо у вас і виникли фінансові труднощі, то це тимчасове явище. Зовсім скоро все налагодиться. Мудро чинять ті, хто вміє дякувати за те, що вже має.

Стрільці. Для вас цей тиждень може бути насичений перспективними зустрічами, тому заздалегідь розплануйте свій графік, щоб встигнути зробити все замислене.

Козероги. Якщо ви запланували щось нове, то саме час для його втілення. Це стосується, як ділової сфери, реалізації творчих ідей, так і поліпшення стосунків з близькими.

Водолії. У справах, що стосуються вашого рівня професіоналізму, непохитно дотримуйтеся заздалегідь обраних позицій. Доводьте все заплановане до кінця.

Риби. Складаючи план щодо поліпшення життя, прислухайтеся до свого внутрішнього голосу. Потім — беріть ініціативу у свої руки і починайте діяти.