В урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятника на могилі Невідомого Солдата також узяли участь Перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук та голови парламентських комітетів.

За словами Дмитра Разумкова, дуже багато людей віддали своє життя для того, щоб ми могли відзначати День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. «Думаю, що немає жодної родини в Україні, яка б не постраждала від війни. Саме наша держава зазнала одних із найбільших втрат під час Другої світової війни. І в плані економіки, і розвитку, і найголовніше — людей. Ми втратили дуже багато, віддали дуже багато для того, щоб могли говорити про 9 травня як День перемоги», — зазначив глава парламенту.

Дмитро Разумков наголосив, що сьогодні важливо знати історію, щоб добре засвоїти її уроки та не повторювати помилок у подальшому. «Історію треба вчити, її не треба переписувати та підлаштовувати під політичне сьогодення. Її просто треба знати з усіма плюсами і мінусами. З тими досягненнями і втратами, перемогами, які були під час Другої світової війни», — сказав він.

Прес-служба апарату Верховної Ради України.

Фото Андрія НЕСТЕРЕНКА.
Більше фото тут