Про це глава держави повідомив під час інтерв’ю в межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Децентралізація», що триває в Києві.

«Ми стежимо (за ситуацією з тарифами. — Ред.). На жаль, ми не можемо втручатися в усі дії тих чи інших місцевих влад», — зазначив Президент, відповідаючи на запитання журналістів щодо тарифів на комунальні послуги та дій місцевої влади на цьому напрямі.

Водночас, за словами Володимира Зеленського, коли накопичується багато питань, центральна влада мусить вживати заходів для розв’язання проблем.

«Я попросив винести це питання на засідання РНБО на цьому тижні, щоб, по-перше, люди зрозуміли, що з 1 серпня сюрпризів для суспільства не буде. Також хотів би, щоб на місцях влада розуміла: те, що ми запропонували, — річний контракт, він кращий від усіх цін, які є сьогодні на території Європи», — зазначив Володимир Зеленський.

Глава держави додав, що місцева влада має активніше пояснювати населенню переваги від укладання таких річних контрактів.

Президент також акцентував увагу на необхідності зробити все можливе для уникнення підвищення тарифів на електроенергію для населення.