Власне, раніше на цих площах розташовувалися два відділення — приймальне та травматологічне. Однак жодне з них не відповідало сучасним вимогам ні за умовами для роботи лікарів і перебування пацієнтів, ні за оснащеністю відповідним обладнанням. Хоча саме ці фактори при наданні невідкладної допомоги для її ефективності у багатьох випадках мають вирішальну роль...

Тож під час згаданої реконструкції будівельники замінили фактично всі комунікації, оновивши системи водо-, електро- й теплопостачання та водовідведення. Тут облаштували наливну поліуретанову підлогу, гіпсокартонні стіни, розширили дверні отвори, замінили вікна, подбали про те, щоб покриття в коридорах було зручно дезінфікувати.

За словами голови ОДА Олега Синєгубова, відділення вже працює в тестовому режимі. В ньому й нині можна потрапити на прийом до лікаря, пройти поглиблене обстеження на сучасних апаратах комп’ютерної томографії та ультразвукової діагностики, ендоскопі. А після офіційного введення в експлуатацію тут виконуватимуть і нескладні невідкладні операції.

Зрештою, у малій операційній, маніпуляційній, діагностичному кабінеті, травмпункті та теплому боксі для «швидких» тепер створені всі умови, щоб медики й пацієнти почувалися справді комфортно.

Полтавська область.