Директор комунального підприємства теплових мереж «Ковельтепло», колишній міський голова Володимир Бойко, якому присвоїли звання Почесного громадянина Ковеля, звернувся із заявою до керівництва міста, що відмовляється від виплати, яка призначається за цю відзнаку. Він попросив грошову винагороду за 2021 рік, визначену відповідно до Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Ковеля», перерахувати родині учасника бойових дій у зоні АТО/ООС Сергія Парвасюка, яка потребує матеріальної допомоги. Перший заступник міського голови Тарас Яковлев підписав розпорядження про перерахування цій сім’ї 12 тисяч гривень згідно з поданими документами.
Волинська область.
108
Директор комунального підприємства теплових мереж «Ковельтепло», якому присвоїли звання Почесного громадянина Ковеля, звернувся із заявою до керівництва міста, що відмовляється від виплати, яка призначається за цю відзнаку.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 102
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 80
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 80
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 66
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59