Це дерев’яні будівельні шатра (на знімку), які можна використовувати як житло, кафе, для розширення номерів готелю.

На сьогодні компанія Glamping UA уже виготовила шатра для 19 туристичних локацій — глемпінгових містечок. У кожному їхньому будиночку є все необхідне: меблі, санвузол, кухня, WI-FI та кондиціонери. Підприємство уже співпрацює з Європою і планує вийти на американський ринок.

Використовувала компанія для розвитку і державні програми. Власники взяли грант 250 тисяч гривень за програмою «Є-робота». За ці кошти змогли закупити сировину, створити додаткові робочі місця. Більше того, в своїх проектах вони максимально використовують продукцію місцевого виробника: від деталей до готових меблів.

— Компанія на Млинівщині започаткувала український ринок глемпінгу. І сьогодні ці рішення набувають нового значення. По-перше, це мобільність, адаптивність і швидкозмінність. Це те, що важливо в нинішніх умовах. Адже такі конструкції можна звести за кілька годин і використовувати не лише як туристичну інфраструктуру, а й для прийому ВПО та як пункти обігріву, — розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, який побував на виробництві та поспілкувався з командою також про можливість адаптації глемпів під пункти обігріву в зимовий період.

Фото прес-служби РОВА.