Я поламала пальця на правій руці, його взяли у гіпс. Тож зварити рідку гарячу страву я поки що не можу. Допомогти нікому, бо зять воює, а донька з двома дітьми у Польщі. Виділила зі своєї скромної пенсії сотню гривень і пішла на борщ у найближчу до мого будинку піцерію. Попросила ще склянку води, аби запити пігулки. Офіціантці, схоже, не сподобалось такі скромні апетити, вона кілька разів голосно питала, чи ще щось замовлю. Я сказала, що у мене коштів тільки на борщ. Було принизливо, відчувала себе злиднем. Присоромили дівчину дві відвідувачки із сусіднього столика, навіть картку на знижку мені дали, за що дякую, бо для пенсіонера у наш час навіть кілька гривень на рахунку.
Рівне.
З пошти
190
190
Я ВАМ ПИШУ...
![Нав’язливий сервіс](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2023/04/180423/z posht.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 98
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 73
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 71
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 63
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 56