Культура / Те, що неможливо знищити

Мар’їнська громада Донецької області відома своїми здобутками, традиціями й передусім — людьми.
Мар’їнська громада Донецької області відома своїми здобутками, традиціями й передусім — людьми.
У Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця» провели волонтерський фестиваль аматорського мистецтва «Незламні духом».
12 травня в Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України, що в Києво-Печерській лаврі, відбудеться відкриття виставки Марії Левитської «Народження образу».
Житомирщина вшанувала пам’ять видатного українського письменника Василя Земляка.
Дехто вважає, що нині робити акцент на культурі не на часі.
У Миколаєві з минулої осені реалізується культурно-мистецький проект «Берегині України», що знайомить містян з творчістю тутешніх майстринь.
Тиждень тому в широкий український прокат вийшов містичний трилер «Еґреґор»!
Першій українській опері виповнилося 160 років.
На день пам’яті Марка Черемшини в Снятині презентовано антологію історико-біографічних портретів письменника та його сучасників.
Заміна водопроводу по вулиці Любецькій у Чернігові привела до археологічного відкриття: встановлення межі середньовічного міста.
Сьома персональна виставка Олени Рачкован (на знімку) «Сакральний світ могутнього коріння» відкрилась у Житомирському обласному літературному музеї.
Інженер за фахом, успішний підприємець, благодійник, меценат і поет за покликом Анатолій Каретний (на знімку) з Кропивницького презентував свою дев’яту поетичну збірку «Сходження».
23 квітня у Житомирі відзначатимуть 100-річчя з дня народження письменника, кіносценариста, журналіста, Шевченківського лауреата Василя Земляка, який по праву ввійшов до когорти кращих в українській літературі.
В умілих руках вона здатна сміятися, плакати, навіть кричати.
103-й річниці від дня створення Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля було присвячене урочисте засідання Вченої ради переміщеного вишу.
У Кам’янці-Подільському на різних локаціях провели акцію «З Кам’янця з піснею через світ», яка нагадала про подію, що відбулась у місті 104 роки тому.
Вихід книги на самому прикордонні, що живе під обстрілами, — вже диво.
Усе почалося за три роки до повномасштабної війни.
Відомий закарпатський художник Антон Ковач приваблює глядача зміною творчого стилю і постійним пошуком.
Київський Поділ — унікальний район, що зберігає в собі наше минуле.