Медицина / Рятувати, незважаючи на вірогідність
Не менше двох операцій щодня проводить дніпровський кардіохірург Сергій, рятуючи життя поранених захисників, місцевих мешканців та переселенців з інших регіонів.
Не менше двох операцій щодня проводить дніпровський кардіохірург Сергій, рятуючи життя поранених захисників, місцевих мешканців та переселенців з інших регіонів.
24 жовтня, у Всесвітній день боротьби з поліомієлітом, закарпатцям нагадали про необхідність профілактики небезпечного захворювання, яке в одному з двохсот випадків спричиняє невиліковний параліч.
Україна продовжує залучати міжнародних партнерів до відбудови критично важливої медичної інфраструктури.
Вони стояли на сторожі нашого здоров'я до війни. Не порушили фахової обітниці й від 24 лютого. Це медики Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.
Лише за минулий тиждень до «швидкої» зателефонували 153 717 разів. 26% дзвінків потребували лише телефонної консультації.
«Життя більше ніколи не буде таким, як до укусу кліща», - кажуть ті, кого вразила ця кровососна комаха, заражена бореліями.
Під час війни зростає ризик захворіти на інфекційні захворювання. Про це попереджає Міністерство охорони здоров'я України.
На сьому хвилю хвороби очікують восени. Хоча загальна ситуація поки що доволі спокійна, проте епідеміологи вже помічають зростання кількості хворих на ковід.
За підтримки World Health Organization Ukraine обласні центри контролю та профілактики хвороб МОЗ України у восьми регіонах здійснили заходи профілактики.
Нове медичне обладнання дає змогу діагностувати туберкульоз за 77 хвилин.
Станом на середину червня 2022 року в Україні зареєстровано 26 звернень по медичну допомогу, пов'язаних з ураженням зміїною отрутою.
Через війну багато українців відчувають втому та виснаження. Стає важко зосередитись, відновити рівновагу та контроль над емоціями.
МОЗ та Єврокомісія евакуювали подружжя з важкими мінно-вибуховими пораненнями на лікування до Німеччини.
Щонайменше кожна п’ята особа матиме негативні наслідки для психічного здоров’я через війну.
38 тонн лікарських препаратів, 22 «швидкі» та кисневу станцію отримало МОЗ як гуманітарну допомогу минулого тижня.
Українські лікарі взяли участь у 5-му Всесвітньому конгресі з паліативної медицини від Maruzza Foundation Global, що відбувся у Римі.
Ці клітини мають допомогти 4-річному пацієнту, якого лікують від нейробластоми, швидше одужати після високодозової хіміотерапії.
У рамках спільного із Світовим банком проекту МОЗ закупило та поставило у регіональні лікарні 600 моніторів Philips.
МОЗ у День екстреної медичної допомоги передало 25 високопрохідних спеціальних автомобілів типу Toyota Land Cruiser 70 для служби медицини катастроф України.
Голова НСЗУ Наталія Гусак та директорка Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Вікторія Мілютіна відвідали Центральну районну лікарню у Ромнах.