Фонд соціального захисту інвалідів допоміг громаді міста придбати спеціальний автобус для перевезення інвалідів-візочників. Його вартість — 300 тисяч гривень. У місті мешкає близько півтори сотні візочників, а загалом громадян з особливими потребами майже вісім тисяч. Більшість із них об’єднані в громадські організації, які беруть активну участь у громадському житті. До прикладу, товариство молодих інвалідів «Гармонія» було задіяне в проекті за підтримки уряду Великобританії: люди з особливими потребами опановували цікаві техніки виробництва сувенірів — тістокераміку, плетіння з бісеру тощо. Вони брали участь у благодійних аукціонах, організовували виставки. Справжні шедеври з бісеру виготовляють і діти, вражені ДЦП, з товариства «Мрія». Ці вироби віднедавна можна придбати у виділених владою кіосках.
72
Щоб почуватися нарівні з іншими, візочники мають легко пересуватися містом. Тепер у них з’явилася така можливість. Як запевнив міський голова Анатолій Нестерук, спецтранспорт передадуть одному із соціальних центрів, тож можна буде планово перевозити громадян із фізичними вадами до лікарень або закладів культури та спорту, про що раніше тільки мріяли.
.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Леся Українка: 155 років від дня народження 1698
-
2День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя 55
-
3Скасування плати за управління будинком: Комітет енергетики та ЖКП підтримав законопроєкт щодо комунальних платежів у разі пошкодження нерухомості 48
-
4Іванна Климпуш-Цинцадзе: “Добре озброєна, демократична Україна, як частина європейської спільноти — в інтересах Європи” 42
-
5Підтримка дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») під контролем 37

