Депутати Дніпропетровської міськради звертатимуться до Кабінету Міністрів з проханням надати підприємцям і працівникам згорілого ТВК «Слов’янський базар» матеріальну допомогу зі стабілізаційного фонду. А до Нацбанку звернуться по пільгові кредити для потерпілих у державних фінансових установах. Таке рішення прийнято на останній сесії міськради.
Міська влада, за словами першого заступника міського голови Анатолія Крупського, звернулася до п’ятнадцяти банків з проханням про реструктуризацію боргів, а також про відстрочення погашення сум за кредитними договорами. Крім того, потурбувалася про нові робочі місця (292 підприємці продовжують свій бізнес на інших ринках міста) та відновлення документів. Усі госпіталізовані потерпілі отримали матеріальну допомогу на лікування. Нині в лікарні перебуває лише одна жінка, яку скоро випишуть додому.
67
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Будівництво вітропарків на Закарпатті: відбулося спільне засідання парламентських комітетів 585
-
2Віцеспікер Олександр Корнієнко: Українська парламентська делегація розпочала роботу в межах 152-ї асамблеї Inter-Parliamentary Union 33
-
3Комітет соціальної політики рекомендує запровадити базову соціальну допомогу для малозабезпечених сімей 31
-
4Міжнародний день пам’яток і визначних місць 27
-
5Боротьба з корупцією у медичній сфері, інтеграція установ НАМН України до єдиного медичного простору та захист здоров’я населення від впливу тютюну і нікотину 25

