Освіта
57
57

Диплом переможця та цінний подарунок від начальника районної пошти Любові Плющової отримала школярка Вікторія Степанець. Учениця Благовіщенської школи Новотроїцького району Херсонщини виборола перемогу в конкурсі, організованому обласною дирекцією «Укрпошти».
— Уже не перший рік поспіль ми проводимо серед школярів конкурс на кращий лист, — розповідає директор обласної дирекції Михайло Вертман. — Цього разу діти писали листи на тему «Як пошта допомогла мені вижити». Мета заходу — піднесення іміджу національного оператора зв’язку, а також виховання патріотизму та формування активної життєвої позиції в наших маленьких громадян.
На Херсонщині у конкурсних перегонах взяли участь понад дві тисячі школярів, гімназистів та ліцеїстів, а це майже вдвічі більше, ніж в усіх інших регіонах разом узятих. Вручення нагород приурочили до останнього дзвоника в школах. Дипломи, подарунки та грошові призи отримали 90 учасників літературно-епістолярних змагань.
Херсонська область.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Зима чи літо: Особливості риболовлі в різні пори року 257
-
2Опубліковано Закон України № 4560-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення повноважень Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури» 190
-
3Кабмін вніс зміни до порядку ведення військового обліку та призову під час мобілізації 142
-
4V Всеукраїнський творчий конкурс «Що для мене Україна?» 79
-
5У Чернівцях відбулася презентація відремонтованого стадіону та оновленого складу ФК «Буковина» 56

