На хімічному заводі компанії Mіtsubіshі Gas Chemіcal у місті Камісу (префектура Ібаракі) стався сильний вибух. За попередніми даними, ніхто із працівників не постраждав і токсичні речовини в атмосферу не потрапили. Водночас на кадрах, переданих телекомпанією NHK, видно стовпи чорного диму і полум’я.
За повідомленням компанії Mіtsubіshі Gas Chemіcal, надзвичайна подія сталася на тій частині підприємства, де виробляють пероксид водню, концентрат якого вибухонебезпечний. Що саме сталося на виробництві — має розібратися фахова комісія. Це підприємство займає площу 350 тисяч квадратних метрів. Його збудовано 1977 року. Нині це одне з найбільших виробництв пероксиду водню (100 тисяч тонн на рік) і полікарбонатних смол (120 тисяч тонн) у світі.
Світ
84
84
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Сьогодні в «Голосі України» опубліковано повні тексти документів про продовження строків дії воєнного стану та загальної мобілізації 101
-
2День пам’яті Героїв Крут 93
-
3День затвердження Державного прапора України 76
-
4Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту 50
-
5Юрій Болоховець: Зростання показників значною мірою є результатом детінізації 47

