Ремонт шосе Луцьк — Радехів — Львів на волинській його ділянці може припинитися, — про це йшлося на оперативній нараді в облдержадміністрації.
Причина банальна: суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності припиняють обслуговуватися на Волинській митниці, як наслідок, за підсумками травня остання не виконала доведених показників і не перерахувала жодної гривні на виконання робіт на цій автомагістралі. Нагадаємо: ремонт шосе проводиться за рахунок надпланових надходжень місцевої митниці (50 відсотків). За інформацією департаменту фінансів ОДА, до спеціального фонду цьогоріч надійшло 99,4 мільйона гривень, а з врахуванням минулорічних залишків — 203,6 мільйона. З початку року ремонт дороги профінансовано на 151,7 мільйона гривень за загальної вартості робіт 450 мільйонів.
Враховуючи ситуацію, що склалася, голова ОДА Володимир Гунчик дав доручення своїм заступникам зустрітися з суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності та проаналізувати їхню присутність на Волинській митниці. Зі слів посадовця, протягом двох місяців чимало з них припинили там обслуговування та перейшли на інші митниці.
Волинська область.
181
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Тил, що друкує перемогу: як 3D-технології допомагають фронту 114
-
2Ефективне та стале централізоване теплопостачання: Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт №14067 81
-
3Стимулювання розвитку відновлюваної енергетики: Верховна Рада прийняла Закон 59
-
4Уряд розширив перелік суб’єктів для бронювання військовозобов’язаних у сфері енергетики 51
-
5МАГАТЕ повідомляє про погіршення стабільності енергосистеми України та ризики для роботи АЕС 50

