У Луцьку урочистості з нагоди Дня Конституції відбулися одразу в двох місцях. Одна на Київському майдані, перед будинком обласної ради. У цьому заході взяли участь представники обласної влади, громадськість, духовенство різних конфесій. Було покладено квіти до пам’ятників Борцям за волю України та Михайлу Грушевському. Священнослужителі на чолі з митрополитом Луцьким та Волинським УПЦ Київського Патріархату Михаїлом відслужили молебень.
Зі святом привітав громаду і голова облдержадміністрації Володимир Гунчик. Він зазначив, що прийняття Верховною Радою в червні 1996 року Конституції — центральна подія всього конституційного процесу сучасної України.
— У такий спосіб ми фактично зробили поворот додому — назад до Європи, де українці були, є і будуть. І про це свідчать світоглядні цінності нації, прадавні традиції та історичні факти, — зазначив Володимир Гунчик.
Дещо пізніше відбулися урочисті збори з нагоди 21-ї річниці ухвалення Основного Закону держави за участі керівників міста, громадськості і духовенства в палаці культури міста Луцька.
Волинська область.
143
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1День працівника оборонно-промислового комплексу України 120
-
2Підготовка громадян України до національного спротиву: Президент підписав Закон 62
-
3Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук повідомив про підсумки пленарного засідання 8 квітня 2026 року 49
-
4Ірина Борзова: Сьогодні дітям треба дати можливість закінчити старші класи у своїх школах, а не змушувати до переходу в академічні ліцеї 45
-
5Вдосконалення правових механізмів підтвердження страхового стажу: Верховна Рада прийняла Закон 44

