Миколаївська авіаційна бригада, а також побратими з Василькова й Миргорода одержали відремонтовану й модернізовану на вітчизняних підприємствах військову техніку. Це три модернізовані бойові літаки — винищувачі типу Су-27 і МіГ-29, штурмовик типу Су-25, а також чотири пускові установки ЗРК С-300 ПС.
— Літаки вже в авіаційних бригадах і найближчим часом стануть на бойове чергування в системі протиповітряної оборони держави, — цитує головного інженера авіації Повітряних Сил України генерал-майора Петра Скоренького видання «Народна армія». До речі, протягом 2016 року військова авіація одержала п’ять модернізованих літаків таких типів, а цьогоріч уже вісім.
83
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Будівництво вітропарків на Закарпатті: відбулося спільне засідання парламентських комітетів 585
-
2Віцеспікер Олександр Корнієнко: Українська парламентська делегація розпочала роботу в межах 152-ї асамблеї Inter-Parliamentary Union 33
-
3Комітет соціальної політики рекомендує запровадити базову соціальну допомогу для малозабезпечених сімей 31
-
4Міжнародний день пам’яток і визначних місць 27
-
5Боротьба з корупцією у медичній сфері, інтеграція установ НАМН України до єдиного медичного простору та захист здоров’я населення від впливу тютюну і нікотину 25

