Наступного року Львівщина з обласного бюджету витратить на розвиток доріг та безпеку руху 315 млн грн, що у півтора разу більше, ніж торік. Це спричинено тим, що на баланс ОДА передадуть майже 6,5 тис. км доріг.
З цих коштів 100 млн грн витратять на ремонт доріг загального користування і комунальних на умовах співфінансування з місцевих бюджетів та інших джерел. Кожен район отримає по 5 млн грн і сам визначить, які відрізки автошляхів ремонтувати в першу чергу.
Уперше в програмі розвитку доріг передбачено кошти на безпеку дорожнього руху — майже 15 млн грн. У межах цього проекту заплановано освітити 226 пішохідних переходів, 228 км автошляхів, встановити світлофори і завдяки програмному забезпеченню регулювати трафік. Це зумовлено різким збільшенням ДТП на дорогах Львівщини, повідомляє наш власкор Богдан КУШНІР.
67

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1На Кіровоградщині перевіряють громади на доступність для людей з інвалідністю 1520
-
2Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо фінансування харчування учнів закладів загальної середньої освіти 779
-
3Застосунок «Пенсійний фонд України»: електронний помічник, який завжди поруч 771
-
4Житомирщина впевнено крокує до енергетичної незалежності 220
-
5Кабмін розширив перелік пільг для громадян та бізнесу з територій бойових дій і тимчасової окупації 213

