Полтава. В області зафіксовано перший у цьому році спалах африканської чуми свиней. Збудник виявили у біоматеріалі трупа дикого кабана, який знайшли у мисливських угіддях поблизу села Вільхуватка Чутівського району. Тут уже встановлено зони захисту та нагляду, вживаються протиепідемічні заходи. Водночас, за словами начальника Головного управління Держпродспоживслужби в області Геннадія Пікуля, вогнищ АЧС у домогосподарствах мешканців довколишніх населених пунктів не виявлено. Тож поки що йдеться про знищення тільки диких тварин.
Нагадаємо, що минулоріч на Полтавщині зафіксували понад два десятки вогнищ африканської чуми свиней, у грудні карантинні заходи там уже фактично завершувалися. Тепер їх доводиться починати знову.
159
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Леся Українка: 155 років від дня народження 1919
-
2День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя 88
-
3Скасування плати за управління будинком: Комітет енергетики та ЖКП підтримав законопроєкт щодо комунальних платежів у разі пошкодження нерухомості 51
-
4Підтримка дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») під контролем 41
-
5Спрощення оформлення первинних документів з надання послуг: Верховна Рада прийняла Закон 38

