За січень—грудень 2017 року в Державний бюджет України надійшло 15,1 мільярда гривень військового збору. Про це повідомив директор Департаменту податків і зборів із фізичних осіб ДФС Павло Дроняк. За його словами, надходження за минулий рік на 3,6 мільярда гривень перевищили відповідний показник 2016-го.
«Найбільше військового збору сплачено платниками Києва — 2,398 мільярда гривень, 859 мільйонів гривень надійшло в бюджет від платників Дніпропетровської області, 810 мільйонів гривень — Харківської й 679 мільйонів гривень — Львівської області», — зазначив П. Дроняк. Найбільші суми збору торік у бюджет надійшли в грудні — понад 1,7 мільярда гривень.
Військовий збір у розмірі 1,5 відсотка з доходів фізичних осіб було введено 3 серпня 2014 року. Усі гроші із цього збору далі витрачаються на потреби армії.
Київ
98
98
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
140 років Чорнобильської катастрофи: відбулися слухання у Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів 66
-
2Володимир Крейденко: техогляд в Україні не можна повертати за старою схемою 55
-
3Українська парламентська делегація розпочала роботу в межах весняної сесії Парламентської асамблеї Ради Європи 34
-
4Сергій Нагорняк: Другий рівень захисту об’єктів критичної інфраструктури показав себе найкраще у співвідношенні «ціна-ефективність» 23
-
5Основа сильної армії — це люди, які мислять стратегічно й беруть відповідальність на себе 23

