За добу (на ранок 21.12) російські найманці 8 разів порушили режим припинення вогню. При цьому зафіксовано 4 випадки застосування озброєння, забороненого Мінськими угодами. За даними прес-центру штабу ООС, ворог здійснив обстріли з мінометів калібру 82 мм у районі Луганського та двічі — поблизу Гнутового, а з мінометів калібру 120 мм — в районі Водяного.
Опорні пункти наших військ обстріляли з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї поблизу Станиці Луганської, Мар’їнки, Красногорівки, Луганського, Гнутового та Лебединського.
«Для придушення вогневих провокацій противника підрозділи, що обороняються, застосовували чергові вогневі засоби. Один військовослужбовець дістав поранення. За даними розвідки, шість окупантів знищено, ще трьох поранено», — йдеться в повідомленні штабу.
За даними групи «ІС», бойовики на Донбасі продовжують накопичувати військову техніку та озброєння. «На залізничну станцію Дебальцеве прибуло 10 платформ з танками, які перебували на ремонтно-відновлювальних роботах в окупованому Луганську. Крім того, в районі Роздольного зафіксовано групу бронетехніки — чотири БМП-1/2, дві одиниці МТ-ЛБ, один БТР-80, три «Урали», — зазначили там.
День
1131
1131

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Понад 1190 мешканців Житомирщини вже скористалися програмою єВідновлення 221
-
2Уряд затвердив нові порядки з авторизації та профілів безпеки інформаційних систем 103
-
3Всесвітній день біженців 88
-
4На Одещині розпочалися жнива-2025: аграрії збирають ячмінь та горох 69
-
5Парламент на пленарному засіданні 18 червня прийняв чотири закони, два законопроєкти та постанову 57

