Для забезпечення їх повноцінним відпочинком у бюджетах громад передбачено майже 17 млн грн на закупівлю путівок.

Так, Гірською МВА на зазначені цілі заплановано асигнувань у розмірі 1 838,7 тис. грн, Кремінською – 5 000 тис. грн, Лисичанською – 2 449,6 тис. грн, Попаснянською – 1 775 тис. грн, Рубіжанською – 2 478 тис. грн, Сіверськодонецькою – 3 452,4 тис. грн. Міські військові адміністрації уклали 11 договорів із дитячими закладами оздоровлення та відпочинку в Закарпатській, Івано-Франківській та Львівській областях.

Організований відпочинок у дитячих закладах – це не єдина можливість для наймолодших луганчан корисно і змістовно провести канікули.

Залучення додаткових коштів із різних джерел — державних, благодійних та міжнародних організацій — дозволило розширити можливості для оздоровлення та відпочинку дітей району. Також впроваджено нову форму адресної допомоги для родин з дітьми, яка дозволяє батькам чи опікунам самостійно обирати формат відпочинку — від екскурсій до творчих студій і спортивних секцій.

Соціальну матеріальну допомогу для покращення ментального та фізичного здоров’я, оздоровлення, відпочинку отримали 1 629 дітей на загальну суму 16 976 тис. грн.

На базі окремих гуманітарних хабів, роботу яких координують військові адміністрації населених пунктів району, продовжують працювати табори із денним перебуванням.

Триває робота і з міжнародними партнерами. Так, у травні підписано тристоронній Меморандум між Рубіжанською громадою, Ризькою думою та Фондом «Дитяча лікарня» про організацію реабілітаційного табору для дітей Рубіжанської громади.

За матеріалами Луганської ОВА.

Хочете першими знати про зміни та оновлення в законодавстві?
Хочете з перших уст дізнаватися про роботу Верховної Ради та окремих депутатів?

Підписуйтеся на

фейсбук-сторінку «Голосу України»,

де ми розміщуємо найактуальнішу офіційну інформацію.