Чернігівська область / Чернігівщина: походи за суверенність
Два походи, проведені чернігівськими організаціями Народного руху та «Просвіти», сколихнули сонний край, всуціль червоний.
Два походи, проведені чернігівськими організаціями Народного руху та «Просвіти», сколихнули сонний край, всуціль червоний.
У селі Городище на Чернігівщині вчетверте відбувся колоритний та оригінальний фестиваль борщу.
Мезинська стоянка первісних мисливців відома всьому світу, але здебільшого — світу науковому.
Нещодавно п’ять сіл Парафіївської громади постраждали від буревію — буквально за кілька хвилин він обірвав дроти електромережі, позривав шифер з дахів, повалив дерева.
На Чернігівщині 10 підтверджених випадків. Про це повідомив на своїй сторінці в соціальних мережах голова Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслав Чаус. Аналізи зробила київська лабораторія.
У селі Чорний Ріг Семенівської громади монтують біогазову станцію, яка може стати найбільшим інвестиційним проектом на Чернігівщині.
Його ім’я — Грегор, а прізвище — Розумовський.
На Чернігівщині відбулися урочисті заходи з нагоди 202-ї річниці від дня народження українського поета, прозаїка, публіциста, історика, перекладача і філософа Пантелеймона Куліша.
Поблизу села Лебедівка Гончарівської громади загорівся торф на родовищі загальною площею 0,8 га та з глибиною залягання 1-2 метри.
До чернігівського навчального центру Державної спеціальної служби транспорту завітали представники Посольства США та швейцарського фонду протимінної діяльності.
Нині у Чернігові активно триває реставрація Гарматної алеї на Валу — в історичному серці стародавнього міста.
У Ніжині реконструюють вулицю Гоголя. Про це повідомив міський голова Олександр Кодола.
Місяць відпрацювали в Чернігові інспектори з паркування.
Уночі на подвір’ї приватного будинку депутата облради Віктора Кияновського невідомі підпалили його позашляховик.
Відновити дитсадок у будинку, який колись мав таке призначення, а нині належить «Укртелекому», має намір влада Чернігова.
Служба автомобільних доріг в Чернігівській області оголосила два тендери на ремонт ділянок дороги національного значення Чернігів — Мена —Сосниця — Грем’яч на загальну суму майже 800 мільйонів гривень.
У Варвинській громаді відкрили новозбудовану медичну амбулаторію у Журавці.
На Чернігівщині поліція активно відстежує перевізників, які руйнують дороги, та притягує їх до відповідальності.
У Ніжинській філії Чернігівського обласного центру зайнятості представили підприємство, яке оживає після десятиріч занепаду і потребує кваліфікованих працівників.