Культура / «Щедрик летить із Києва»

Нова праця відомого автора Вадима Пепи «Щедрик летить із Києва» збагачена цікавими фактами та несподіваними відкриттями.
Нова праця відомого автора Вадима Пепи «Щедрик летить із Києва» збагачена цікавими фактами та несподіваними відкриттями.
У давніх назвах міст і сіл - історія, культура, характер їхніх пращурів, породжений народним духом.
У новому романі Євгена Хотимчука «Калиновий щем» автор показує, як непідробна любов вела головного героя до перемоги над собою, як сталила його характер.
У Вінниці знімають документальний фільм про Миколу Леонтовича, автора всесвітньо відомого «Щедрика».
Анонс! Джазова програма цьогорічного фестивалю «Карпатський Простір» інтригує і вражає гучними іменами.
Цьогоріч «Золоту Дзиґу» вручатимуть у 20 номінаціях.
Районний Будинок культури та центральну районну бібліотеку передадуть місту Луцьк.
Днями у Києві у Кримському домі відбулася презентація першої частини історичного роману Юсуфа Болата «Алім», що має назву «Алім Азамат-оглу» («Алім син Азамата»).
Бард і композитор Василь Панцирєв написав музику до кожного твору проекту «100 пісень для України», який втілили на Вінниччині.
Олександр Вертинський усе життя вважав себе українцем, часто співав своїм донькам колискові українською і народні пісні.
У Харкові відбудеться Міжнародний мистецький фестиваль KharkivMusicFest 2019.
Петро Яцик провів 40 років у бізнесі Канади, ніколи не забуваючи при цьому, до якого роду і народу він належить.
До 100-річчя найпопулярнішого українського драматурга 1960-1980-х років Олекси Коломійця.
Сараїзм ніби поза часом, це певний підхід до оформлення середовища, житла або простору. Якщо говорити якоюсь більш зрозумілою мовою, то йому найбільш підходить термін вернакуляр.
Свій «Діалог з Кобзарем» Іван Марчук розпочав у вісімдесяті роки. «Коли вийшла збірка «Голос моєї душі» і отримала дуже позитивні відгуки, я вирішив, що тепер дожив до Шевченка».
Квітковий живопис у творчості найяскравіших художниць Великої Британії 17-18 ст. та української мисткині Марії Примаченко.
Разом з традицією ще з язичницьких часів до нас дійшло українське питоме слово «Масниці». У деяких регіонах, зокрема на Волині і Поліссі, Масляний тиждень називали Колодієм, Колодойкою.
На Афоні, в архіві одного з монастирів знайдено поминальний запис, зроблений свт. Феодосієм за рік до смерті — у 1695-му. Там записані його батьки та рідні.
Олика - старовинне містечко на межі Волинської і Рівненської областей - має стати важливим туристичним центром України.