Культура / Справжня література має не тільки миттєвий естетичний ефект

На черговому засіданні Книжкового клубу Верховної Ради «Саміт з книгою» слухали вірші.
На черговому засіданні Книжкового клубу Верховної Ради «Саміт з книгою» слухали вірші.
У дні шанування Великого Кобзаря у прокат виходить нова українська повнометражна картина, створена за мотивами твору Тараса Шевченка «У тієї Катерини хата на помості...».
На межі 2019—2020 років спостерігався явний сплеск інтересу до вітчизняного кінематографа.
У колективі Кіровоградської обласної філармонії переймаються тим, що директора закладу Миколу Кравченка збираються відрядити на почесний відпочинок.
До 95-річчя композитора Ігоря Наумовича Шамо.
Видатному художникові Миколі Максименку торік виповнилося б 95 літ — в Україні 2019-й був роком його пам’яті.
На Камерній сцені столичного театру імені Івана Франка 19 лютого відбудеться 100-та вистава «Самотня леді», головну роль у якій виконує Галина Яблонська.
У музеї-садибі Михайла Коцюбинського у Вінниці знайшли схований напис на таблиці, яку зняли з фасаду.
У місті Лохвиця Полтавської обасті відзначили 120-річчя від дня народження видатного земляка — композитора Ісака Дунаєвського.
У Національному музеї українського народного декоративного мистецтва представлено дев’ятнадцять гобеленів відомої художниці Ольги Пілюгіної.
Гумористка Оксана Йонаш-Тодер презентувала нову книжку «Думаю в стовпчик», а композитор, музикант Михайло Томашук — дебютну збірку «Моєї музики акорд...».
Уже п’ятнадцять літ земляк Степана Руданського Василь Островський з Вінницької області перевтілюється в образ поета-сміхотворця.
91-річний журналіст Володимир Шурапов здійснив свою найбільшу мрію — видав книжку про Марка Кропивницького і його театр.
Український музикант Сашко Положинський шокував прихильників рішенням узяти творчу паузу.
У Ніжині побачила світ перша в Україні збірка ассирійських казок.
Новоград-Волинський літературно-меморіальний музей Лесі Українки приєднався до дотепного флешмобу #Dollypartonchallenge, який запустила американська королева кантрі-музики Доллі Партон.
Ветерани Верховини організували етнофестиваль, який присвятили пам’яті відомих земляків: Юрію Ільницькому, Михайлові Волощуку та Михайлові Русняку.
Народний депутат першого скликання, лауреат Шевченківської премії Степан Пушик залишив величезний творчий спадок.
Там де пісня — лине мова. Лине мова — є народ!
Унікальний оберіг подарували Музею Івана Гончара представники Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області.