Безпека / Київщина відновлюється

Триває процес відбудови інфраструктури Київщини: споруджено тимчасову переправу через річку Ірпінь біля села Романівка.
Триває процес відбудови інфраструктури Київщини: споруджено тимчасову переправу через річку Ірпінь біля села Романівка.
В Україні на 10 квітня погоджено дев'ять гуманітарних коридорів для евакуації людей із населених пунктів, постраждалих через бойові дії, у Запорізькій, Луганській та Донецькій областях.
Мова про ситуацію на ЧАЕС, у місті Чорнобиль, «діяльність» російських окупантів у Чорнобильській зоні, риття окопів у Рудому лісі, отримане там опромінення та подальші «перспективи».
Керівник «Енергоатома» Петро Котін разом із фахівцями компанії відвідав одну з ділянок Рудого лісу в зоні відчуження, де російські військові копали траншеї та намагалися будувати фортифікаційні споруди.
Міністр енергетики України Герман Галущенко прокоментував рішення Європейського Союзу щодо заборони імпорту вугілля з росії.
Державне агентство України з управління зоною відчуження продовжує інформувати про основні новини та важливу інформацію з Чорнобильської зони.
МЗС у спеціальній заяві нагадує, що здійснювати примусове переселення або депортацію осіб з окупованої території на територію окупаційної держави забороняє міжнародне право.
Від початку повномасштабної війни проти України Росія втратила вже понад 19 000 осіб та загалом майже 5 000 одиниць ОВТ ‒ Генеральний штаб ЗС України.
Насправді вже знайдено багато вбивць, які тероризували цивільних людей у Бучі та Ірпені.
В Україні на 9 квітня погоджено десять гуманітарних коридорів для евакуації людей із населених пунктів, постраждалих від російського вторгнення, у Запорізькій, Луганській та Донецькій областях.
За минулу добу відновлено електропостачання понад 54,7 тисячам споживачів.
Всі окупанти, які перебували у Зоні відчуження, отримали великі дози опромінення, їхня військова техніка також заражена.
У Краматорську після ракетного удару російського агресора по залізничному вокзалу – десятки загиблих та понад 100 поранених людей.
Після серії публічних заяв про можливість штурму окупованого Херсона українськими військами городяни почали масово тікати з рідного міста, побоюючись, що воно може розділити долю Маріуполя.
Завдяки нашим Збройним Силам та захисникам України з’явилася можливість повертатися в тимчасово окуповані території нашої країни, у тому числі і в Чорнобильську зону.
Минуло 42 дні з початку широкомасштабного нападу Росії на Україну.
В Україні на 8 квітня погоджено десять гуманітарних коридорів для евакуації людей із населених пунктів, постраждалих унаслідок російської збройної агресії, у Луганській, Запорізькій та Донецькій областях.
За минулу добу відновлено електропостачання понад 13,5 тисячам споживачів.
Про це заявив Заступник Генерального прокурора Олексій Симоненко.
Зараз світові компанії припиняють співпрацю з країною-агресором та її співучасником. А ті, що продовжують співпрацювати з російським та білоруським бізнесом, можуть потрапити під санкції.