Меморандум про взаєморозуміння підписали Перша віцепрем’єр-міністерка України – Міністерка економіки Юлія Свириденко, СЕО агентства Enabel Жан Ван Веттер і директор Enabel в Україні Дірк Депре.
Меморандум укладений в контексті реалізації Програми «BE-Relieve Ukraine» з метою сприяння реалізації політики післявоєнного відновлення та європейської інтеграції України.
Згідно з документом передбачається надання агентством Enabel підтримки Міністерству економіки України у наступних напрямках:
• підвищення аналітичної спроможності Міністерства економіки України;
• впровадження активних політик ринку праці та підтримка Державної служби зайнятості;
• сприяння молодіжній зайнятості та впровадження європейських практик у сфері зайнятості;
• обмін інформацією та консультації.
Довідково: Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel координує понад 200 проєктів у більш ніж 20 країнах світу. В Україні Enabel на доручення уряду Бельгії реалізує ініціативу BE-Relieve Ukraine. Програма, бюджет якої становить €150 млн, зосереджена на сферах енергетики та будівництва, охорони здоров’я, а також освіти й розвитку навичок.
За матеріалами Міністерства економіки України.