З них кредити під 3 % отримали:

• 57 військовослужбовців та представників сектору безпеки;

• 10 педагогів;

• 7 медиків;

• 2 науковці.

Кредити під 7 % отримали:

• 56 українців без власного житла;

• 26 ВПО;

• 2 ветерани.

Загалом, з початку 2025 року скористалися програмою єОселя 5 830 українців й отримали пільгових іпотек на суму 10,8 млрд грн.

Найбільше кредитів у межах програми надано у Київській області – 54, у місті Києві – 48, та Івано-Франківській області – 11.

За типом нерухомості: 103 українців отримали кредит на житло першого продажу, з яких 23 – об’єкти на стадії будівництва. Ще 57 кредитів видано на придбання житла на вторинному ринку.

Довідково: Програма єОселя є однією зі складових політики «Зроблено в Україні. Програму реалізують Мінекономіки спільно з Мінцифрою та ПрАТ «Укрфінжитло». Банками-партнерами єОселі є Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank, Sense Bank, Банк Кредит Дніпро, ТАСКОМБАНК, BISBANK, Радабанк.

За матеріалами Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України.